DreamBed vankúš SOAP 42x72 cm
search
  • DreamBed vankúš SOAP 42x72 cm
  • DreamBed vankúš SOAP 42x72 cm

DreamBed vankúš SOAP 42x72 cm

51,00 €   s DPH

42,50 €   bez DPH

Rozmer: 42 x 72 x 12 cm

Množstvo

Vankúše memoDREAM sú našou výzvou zbaviť sa stresu nahromadeného počas celého dňa. Vankúš spoločne s matracom je pravdepodobne objekt, s ktorým trávime najviac času počas dňa. Predstavuje jeden z dôvodov, ktoré určujú kvalitu spánku a následne aj kvalitu života. Preto je naša vankúšová ponuka schopná uspokojiť všetko pohodlie spojené s držaním tela a rôznymi technickými charakteristikami, ako sú potenie a elastická deformácia.

Vankúše v tvare klasického mydla (SOAP) vyhovujú rôznym potrebám bez ohľadu na polohu, v ktorej spíte. Všetky sú antiroztočové a antialergické. Špeciálna mikroperforácia, ktorá charakterizuje vankúše memoDREAM, zlepšuje priedušnosť.

Reagujú na tlak tela s mimoriadnym pohodlím. Vďaka vysoko prispôsobiteľnej výplni sú najmodernejšie výrobky schopné samočinne sa prispôsobiť a samomodelovať sa, pričom telo podporujú novým spôsobom. Koncentrácia technológie, ktorá pomáha nájsť harmóniu počas odpočinku. 

Všetky vankúše z kolekcie memoDREAM sú v 2 poťahoch – základný (bavlnený na zips) + vonkajší (poťahová látka podľa modelu na zips).

Základné údaje

Mohlo by vás zaujímať aj

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.