Bavlnené obliečky Atény modré
search
  • Bavlnené obliečky Atény modré
  • Bavlnené obliečky Atény modré

Bavlnené obliečky Atény modré

24,00 €   s DPH

20,00 €   bez DPH

Obliečky Atény sú obľúbené slovenskými zákazníkmi najmä pre svoju modro bielu kombináciu a zaujímavý vzor, ktorý pripomínajúci naše tradície.

Rozmer: Štandardný set 200x140 + 90x70
Množstvo

Obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny. Bavlna má dobrú pevnosť, ktorá sa za mokra dokonca zvyšuje. Z tohto dôvodu je súčasťou mnohých výrobkov, najmä tých vyžadujúcich si časté pranie. Svoju stálofarebnosť si zachová počas celej doby používania. Vlastnosťou ako je jemnosť, zaručuje užívanie obliečok aj pre ľudí s citlivou pokožku.

Zapínanie bavlnených obliečok Atény modré

Tento typ obliečky vieme ušiť v rôznych veľkostiach a rozmeroch. A samostatne aj pre paplón a vankúš. Na výber ponúkame rôzne možnosti zapínania. Odporúčané sú mangľovacie gombíky, ktoré znesú  aj vyššiu teplotu. Hotelový uzáver uprednostňujú najmä ubytovacie zariadenia či hotely a penzióny.

Údržba tkaniny

Pranie na 60°C .Odporúčame prať posteľnú bielizeň zapnutú a obrátenú na ruby. Uprednostníte používanie pracieho prášku na jemné pranie.

Vlastnosti bavlnených obliečok 

Farba: modro biela
Materiál: 100% bavlna
Gramáž materiálu: 145 g/m2

Rozmery tkaniny 

Štandardný rozmer : vankúš 70x90 a paplón 140x200 cm. Vďaka tomu, že sa jedná o slovenský výrobok dokážeme obliečky prispôsobiť vašim požiadavkám.

Zavolajte nám ešte dnes so svojimi otázkami ohľadne ponúkaného tovaru. Kontaktovať nás môžete telefonicky alebo emailom.

Základné údaje

Tabuľka vlastností

Pranie

Mohlo by vás zaujímať aj

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.