Bavlnené obliečky Elle Lila
search

Bavlnené obliečky Elle Lila

24,00 €   s DPH

20,00 €   bez DPH

Farebné prevedenie posteľných obliečok Elle Lila príjemne ozdobí každú spálňu. Aj pri pochmúrnom počasí bude vaša spálňa vždy rozjasnená.

Rozmer: Štandardný set 200x140 + 90x70
Množstvo

Posteľné obliečky Elle Lila sú vyrobené z veľmi kvalitnej, husto tkanej bavlny. Ich dlhá životnosť a stálofarebnosť budú súčasťou celoročného používania. Obliečky sú vyrobené z kvalitnej bavlny , zásluhou čoho sú veľmi obľúbené u našich zákazníkov. K úspechu ich predurčujú vlastnosti ako pevnosť, trvácnosť a kvalita  Tak sa nechajte ukolísať ku krásnym snom a oblečte svoje paplóny do prekrásneho šatu.

Zapínanie bavlnených obliečok Elle Lila

Gombíkové zapínanie patria medzi štandardné zapínanie, ktoré sa používa najmä v domácnostiach. V prípade potreby si viete doobjednať aj balenie náhradných kostených gombíkov. Máte možnosť výberu aj hotelového uzávera, ktorý uprednostňujú majitelia penziónov a hotelov. Praktické sú pre jednoduchú manipuláciu pri výmene obliečok.

Údržba tkaniny

Pranie na 40°C .Odporúčame prať posteľnú bielizeň zapnutú a obrátenú na ruby. Uprednostníte používanie pracieho prášku na jemné pranie.

Vlastnosti bavlnených obliečok 

Farba: farebná
Materiál: 100% bavlna
Gramáž materiálu: 120 g/m2

Rozmery tkaniny 

Štandardný rozmer : vankúš 70x90 a paplón 140x200 cm.Vďaka tomu, že sa jedná o slovenský výrobok dokážeme obliečky prispôsobiť vašim požiadavkám.

Zavolajte nám ešte dnes so svojimi otázkami ohľadne ponúkaného tovaru. Kontaktovať nás môžete telefonicky alebo emailom.

Základné údaje

Tabuľka vlastností

Pranie

Mohlo by vás zaujímať aj

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.