Bavlnené obliečky Rím červené
search
  • Bavlnené obliečky Rím červené
  • Bavlnené obliečky Rím červené

Bavlnené obliečky Rím červené

19,90 €   s DPH

16,58 €   bez DPH

Bavlnené obliečky Rím sú spojením klasického štýlu s moderným bodkovaným vzorom. Mäkká a príjemná 100% bavlna vám zaistí pohodlný spánok.

Rozmer: Štandardný set 200x140 + 90x70
Množstvo

Vďaka prevedeniu získa vaša spálňa naozaj osobitý štýl. Posteľná bielizeň z bavlny, je vyhľadávaná aj preto, lebo je vhodná pre alergikov, astmatikov a ľudí s citlivou pokožkou. Pevný tvar a stálosť farby je samozrejmosťou. Obliečky zabezpečujú priedušnosť a rýchlo schnú. Obliečky zo 100 % bavlny sú vďaka vysokej hustote vlákna a špeciálnemu spôsobu farbenia vždy pevné a pestré.  Ani po viacnásobnom praní nestrácajú farbu a lesk. 

Zapínanie bavlnených obliečok Rím

Tento typ obliečky vieme ušiť v rôznych veľkostiach a rozmeroch. Na výber ponúkame rôzne možnosti zapínania. Odporúčané sú mangľovacie gombíky, ktoré znesú  aj vyššiu teplotu. Hotelový uzáver uprednostňujú najmä ubytovacie zariadenia či hotely a penzióny.

Údržba tkaniny

Pranie na 60°C .Odporúčame prať posteľnú bielizeň zapnutú a obrátenú na ruby. Uprednostníte používanie pracieho prášku na jemné pranie.

Vlastnosti bavlnených obliečok 

Farba: červená
Materiál: 100% bavlna.
Gramáž materiálu: 145 g/m2.

Rozmery tkaniny 

Štandardný rozmer : vankúš 70x90 a paplón 140x200 cm. Vďaka tomu, že sa jedná o slovenský výrobok dokážeme obliečky prispôsobiť vašim požiadavkám.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo emailom. 

Základné údaje

Tabuľka vlastností

Pranie

Mohlo by vás zaujímať aj

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.