Bavlnené obliečky Rím čierne
search
  • Bavlnené obliečky Rím čierne
  • Bavlnené obliečky Rím čierne

Bavlnené obliečky Rím čierne

19,90 €   s DPH

16,58 €   bez DPH

Bavlnené obliečky Rím patria ku klasickým vzorom, sú vhodné pre široké spektrum zákazníkov. Vďaka jemnosti bavlnenej látky sú veľmi obľúbené.

Rozmer: Štandardný set 200x140 + 90x70
Množstvo

Tieto obliečky bielo čierne alebo čierno biele ozdobia každú spálňu. Husto tkané bavlnené plátno s tenkých nití zaručuje vysokú kvalitu materiálu. Obliečky sú stálofarebné a nemenia svoj tvar a vlastnosti ani po viacerých praniach. Ich prednosťou je dobrá savosť a priedušnosť. Vďaka ich jemnosti a hebkosti sú odporúčané aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Nahliadnite a objednajte si ešte dnes naše obliečky Rím bodkované vo rôznych farebných kombináciách. 

Zapínanie bavlnených obliečok Rím

Gombíkové zapínanie patria medzi štandardné zapínanie, ktoré sa používa najmä v domácnostiach. V prípade potreby si viete doobjednať aj balenie náhradných kostených gombíkov. Máte možnosť výberu aj hotelového uzávera, ktorý uprednostňujú majitelia penziónov a hotelov. Praktické sú pre jednoduchú manipuláciu pri výmene obliečok.

Údržba tkaniny

Pranie na 60°C .Odporúčame prať posteľnú bielizeň zapnutú a obrátenú na ruby. Uprednostníte používanie pracieho prášku na jemné pranie.

Vlastnosti bavlnených obliečok 

Farba: bielo čierna
Materiál: 100% bavlna
Gramáž materiálu: 145 g/m2

Rozmery tkaniny 

Štandardný rozmer : vankúš 70x90 a paplón 140x200 cm. Vďaka tomu, že sa jedná o slovenský výrobok dokážeme obliečky prispôsobiť vašim požiadavkám.

Neváhajte nás kontaktovať v prípade akýchkoľvek otázok emailom alebo telefonický.

Základné údaje

Tabuľka vlastností

Pranie

Mohlo by vás zaujímať aj

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.