Bavlnené obliečky Split biele
search
  • Bavlnené obliečky Split biele
  • Bavlnené obliečky Split biele

Bavlnené obliečky Split biele

23,40 €   s DPH

19,50 €   bez DPH

Bavlnené obliečky Split sú charakteristické svojim výrazným vzorom. V ponuke máme viacero farebných prevedení, neváhajte a vyberte si ten svoj.

Rozmer: Štandardný set 200x140 + 90x70
Množstvo

Bavlna patrí medzi top materiály pre výrobu obliečok. Svojou pevnosťou a stálosťou vzoru je pre mnohých tou správnou voľbou. Vysoký štandard im zaručuje to, že sú vyrobené na Slovensku. Charakteristické sú vysokou savosťou, priedušnosťou a stálofarebnosťou aj pri opakovanom praní. Skvelo sa dopĺňajú s ponukou našich paplónov a obliečok. 

Zapínanie bavlnených obliečok Split

Tento typ obliečky vieme ušiť v rôznych veľkostiach a rozmeroch. Na výber ponúkame rôzne možnosti zapínania. Odporúčané sú mangľovacie gombíky, ktoré znesú  aj vyššiu teplotu. Hotelový uzáver uprednostňujú najmä ubytovacie zariadenia či hotely a penzióny.

Údržba tkaniny

Pranie na 60°C .Odporúčame prať posteľnú bielizeň zapnutú a obrátenú na ruby. Uprednostníte používanie pracieho prášku na jemné pranie.

Vlastnosti

Farba: biela
Materiál: 100% bavlna.
Gramáž materiálu: 120 g/m2.

Rozmery tkaniny 

Štandardný rozmer : vankúš 70x90 a paplón 140x200 cm. Vďaka tomu, že sa jedná o slovenský výrobok dokážeme obliečky prispôsobiť vašim požiadavkám.

Kontaktujte nás ešte dnes telefonicky alebo emailom. 

Základné údaje

Tabuľka vlastností

Pranie

Mohlo by vás zaujímať aj

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.