Bavlnené obliečky Vintage hnedé
search
  • Bavlnené obliečky Vintage hnedé
  • Bavlnené obliečky Vintage hnedé
  • Bavlnené obliečky Vintage hnedé

Bavlnené obliečky Vintage hnedé

24,00 €   s DPH

20,00 €   bez DPH

Potešte sa obliečkami Vintage s nádychom francúzskeho šarmu. Príjemná hnedá farba s originálnym vzorom vám vyčaria chvíle pohody počas vášho spánku.

Rozmer: Štandardný set 200x140 + 90x70
Množstvo

Elegantné bavlnené obliečky Vintage s jemným zámockým vzorom ocení každý majiteľ vycibreného vkusu. Pozadu nezaostávajú ani ich úžitkové vlastností. Obliečky sú vyrobené z kvalitnej 100% bavlny bavlny, ktorá je mimoriadne hebká s jednoduchou údržbou a farbami odolnými aj pri častom praní. V našej ponuke si každý zákazník nájde tú svoju obľúbenú farebnú kombináciu obliečok.

Zapínanie bavlnených obliečok Vintage

Gombíkové zapínanie patria medzi štandardné zapínanie, ktoré sa používa najmä v domácnostiach. V prípade potreby si viete doobjednať aj balenie náhradných kostených gombíkov. Máte možnosť výberu aj hotelového uzávera, ktorý uprednostňujú majitelia penziónov a hotelov. Praktické sú pre jednoduchú manipuláciu pri výmene obliečok.

Údržba tkaniny

Pranie na 60°C .Odporúčame prať posteľnú bielizeň zapnutú a obrátenú na ruby. Uprednostníte používanie pracieho prášku na jemné pranie.

Vlastnosti bavlnených obliečok 

Farba: hnedá
Materiál: 100% bavlna
Gramáž materiálu: 120 g/m2

Rozmery tkaniny 

Štandardný rozmer : 70x90 a 140x200 cm. Vďaka tomu, že sa jedná o slovenský výrobok dokážeme obliečky prispôsobiť vašim požiadavkám.

Zavolajte nám ešte dnes so svojimi otázkami ohľadne ponúkaného tovaru. Kontaktovať nás môžete telefonicky alebo emailom.

Základné údaje

Tabuľka vlastností

Pranie

Mohlo by vás zaujímať aj

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.