Bavlnené obliečky Vintage sivé
search
  • Bavlnené obliečky Vintage sivé
  • Bavlnené obliečky Vintage sivé

Bavlnené obliečky Vintage sivé

24,00 €   s DPH

20,00 €   bez DPH

Vintage móda dnes zažíva veľký návrat a nesmie chýbať v žiadnej domácnosti. Tieto obliečky vám prinesú nádych noblesy a luxusu.

Rozmer: Štandardný set 200x140 + 90x70
Množstvo

Husto tkané bavlnené plátno zaručuje vysokú kvalitu materiálu. Obliečky si uchovajú stálofarebnosť a nemenia svoj tvar ani po viacerých praniach. Materiál zo 100% bavlny je známi tým, že je ľahký a príjemná na dotyk. Je nekrčivý a má vynikajúce savé vlastnosti. Bavlnené obliečky s decentným motívom a vkusne zladených farieb v sivej a bielej, sú ako stvorené pre celoročné používanie.

Zapínanie bavlnených obliečok Vintage sivé

Tento typ obliečky vieme ušiť v rôznych veľkostiach a rozmeroch. Na výber ponúkame rôzne možnosti zapínania. Odporúčané sú mangľovacie gombíky, ktoré znesú  aj vyššiu teplotu. Hotelový uzáver uprednostňujú najmä ubytovacie zariadenia či hotely a penzióny.

Údržba tkaniny

Pranie na 60°C .Odporúčame prať posteľnú bielizeň zapnutú a obrátenú na ruby. Uprednostníte používanie pracieho prášku na jemné pranie.

Vlastnosti bavlnených obliečok 

Farba: sivá
Materiál: 100% bavlna
Gramáž materiálu: 120 g/m2

Rozmery tkaniny 

Štandardný rozmer : vankúš 70x90 a paplón 140x200 cm. Vďaka tomu, že sa jedná o slovenský výrobok dokážeme obliečky prispôsobiť vašim požiadavkám.

Zavolajte nám ešte dnes so svojimi otázkami ohľadne ponúkaného tovaru. Kontaktovať nás môžete telefonicky alebo emailom.

Základné údaje

Tabuľka vlastností

Pranie

Mohlo by vás zaujímať aj

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.