Set LActive matrac + vankúš

224,17 €

Matrac LActive vám zaručí fyzickú pohodu a vitalitu vďaka účinkom ozónovej terapie.

Rozmer matraca
Množstvo

Jadro matraca tvorí 18 cm vrstva ortopedickej DreamPUR peny s obojstranným vlnitým zónovým profilovaním. Antidekubitný prierez zabezpečuje dokonalé prevzdušnenie a optimálnu regeneráciu organizmu. 

Matrac je charakteristický vynikajúcou elasticitou a tvarovou stálosťou, ponúka vynikajúce ortopedické vlastnosti a potrebné prúdenie a výmenu vzduchu. Poťah matraca LActive je prešívaný, snímateľný, bielo-modrý s modrým zipsom.  Celková výška matraca je 20 cm. Antiroztočový a hypoalergénny.

Metóda ozónovej terapie sa používa na zníženie množstva kyseliny mliečnej akumulovanej v tele a na zvýšenie hladiny kyslíka, ktorú telo potrebuje. 

Poťah LACTIVE, rovnako ako pri liečbe ozónom, ponúka kyslík potrebný pre telo a pozitívne prispieva k odstráneniu únavy svalov, prispieva k zvýšeniu množstva aktívneho iónu v tele, zvyšuje hladinu kyslíka v tele , znižuje množstvo kyseliny mliečnej spôsobenej únavou, pomáha telu  odpočívať a zostať svieži. Vďaka kryštalickým soliam v kompozícii poťahu matraca sa aktívne ióny dostávajú do okolia. Tieto ióny vstupujú do tela dýchaním a zvyšujú hladinu kyslíka. Množstvo energie potrebné na výrobu energie sa teda zodpovedajúcim spôsobom zvyšuje. Nakoniec sa zníži hladina kyseliny mliečnej spôsobujúca únavu. Vďaka aktívnemu poťahu matraca sa v tele zvyšuje množstvo kyslíka, zatiaľ čo tvorba kyseliny mliečnej je znížená. 

Týmto spôsobom prispieva telo k optimálnemu odpočinku počas spánku. To vám umožní začať nový deň s novou dávkou energie. 

Mohlo by vás zaujať aj