Bavlnené obliečky Kiara tyrkysové
search

Bavlnené obliečky Kiara tyrkysové

32,00 €   s DPH

26,67 €   bez DPH

Elegantné obliečky bielej farby s tyrkysovými kvetmi, pôsobia elegantne a svojím prevedením vás určite oslovia. Vyrábané sú na Slovensku zo 100% bavlny.

Rozmer: Štandardný set 200x140 + 90x70
Množstvo

Elegantne posteľné obliečky sú základom každej domácnosti. Tieto krásne obliečky s motívom tyrkysových kvetov, sú obľúbené nielen na základe svojho vzhľadu , ale aj vďaka svojím vlastnostiam. Na základe kvalitnej 100% bavlny sú naše obliečky pevné, jemné aj po opakovanom praní. Charakteristickú sú svojou výbornou savosťou a vzdušnosťou. Dotiahnite svoju spálňu do dokonalosti a to kombináciou našich obliečok s ponukou našich paplónov a vankúšov. 

Zapínanie bavlnených obliečok Kiara tyrkysové

Naše bavlnené obliečky sa uzatvárajú umelohmotnými gombíkmi. Ak máte záujem, môžeme pre Vás ušiť posteľné obliečky, ktoré sa budú uzatvárať na zips. Ďalšou možnosťou je uzatváranie s hotelovým uzáverom, ktoré sú praktické pre rýchlu výmenu obliečok. 

Údržba tkaniny

Bavlnené obliečky sa odporúča prať maximálne pri 60°C. Skôr, ako ich vložíte do práčky, prevlečte ich na rubovú stranu a zapnite gombíky, aby sa nepoškodili.

Vlastnosti bavlnených obliečok 

Farba: tyrkysové na bielom podklade
Materiál: 100% bavlna
Gramáž materiálu: 120 g/m2

Rozmery tkaniny 

Štandardný rozmer : vankúš 70x90 a paplón 140x200 cm.

Zavolajte nám ešte dnes so svojimi otázkami ohľadne ponúkaného tovaru. Kontaktovať nás môžete telefonicky alebo emailom.

Základné údaje

Tabuľka vlastností

Pranie

Mohlo by vás zaujímať aj

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.